Další produkty

Istinto

Stěrka ISTINTO, imitace kamene, betonu, leštěného kamene, pískovce. ISTINTO znamená v italštině instinkt, čímž chtěl výrobce zdůraznit univerzálnost tohoto ekologického materiálu. Omyvatelná stěrka ISTINTO je zcela vápenný, stoprocentně přírodní a ekologický materiál s obsahem mramorové moučky. Tento materiál je velmi podobný benátskému štuku, s tím rozdílem, že je hrubší, což umožňuje vytváření nejen hladkých povrchů, ale i různých hrubších a reliéfních struktur napodobující pohledový beton, opotřebovaný kámen s patinou, leštěný kámen, popraskaný kámen s výraznými žílami, přírodní cement, dřevo, bambus a další efekty dle vaší fantazie. Je vhodná na krby, pod kuchyňské linky atd.

Fili Di Seta

 je luxusní barva na bázi akrylových pryskyřic a přírodních písků. Jako tekoucí písek pomáhá skrývat případné nerovnosti na stěnách.Je lehce omyvatelná po použití lesklého či matného laku.

Pohledový beton

 
Stěrková hmota vytvářející efekt pohledového betonu pro vnitřní použití.  
Vytváří hladké nebo reliéfní povrchy, překrývá drobné nedokonalosti zdí. Je na bázi dlouhodobě vyzrávajícího vápna, mletého mramoru a dalších přírodních aditiv. Vyniká výbornou prodyšností, po vytvrdnutí vysokou mechanickou odolností a po konečné úpravě voskem nebo lakem omyvatelností a odolností proti nepříznivým vlivům okolí. Vzhledem k alkalickému prostředí odolává plísním a řasám. Je vhodná na krby, pod kuchyňské linky atd.

Benátský štuk

je velmi vyhledávaným materiálem pro svou snadnou zpracovatelnost, přirozené stínování a vysoký lesk, prodyšnost, omyvatelnost a především ekologičnost. Tento materiál je nejen krásný a vysoce dekorativní, ale je i ekologický. Obsahuje vápno, které samo o sobě dezinfikuje, mramorový prášek a přírodní pigmenty. V dnešní době je dobré si dávat pozor na materiály použité v interiéru.

Minimal

Speciální barva vytvářející matné odlesky. Lze barvit do mnoha odstínů z katalogu. Po konečné úpravě matným či lesklým lakem je omyvatelný.

Spirito Libero

Obsahuje vápno, které samo o sobě dezinfikuje, mramorový prášek a přírodní pigmenty. Stejně jako Benátské štuky je velmi vyhledávaným materiálem pro svou snadnou zpracovatelnost, přirozené stínování a vysoký lesk, prodyšnost, omyvatelnost a především ekologičnost. Je o trochu hrubší než Benátské štuky.